21.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Ги снимал додека воделе љубов, а потоа работите тргнаа во погрешен правец!

20 годишен Германец е нападнат со безбол палка откако е фатен како со мобилниот снима пар додека водат љубов.

Младичот бил на паркингот и кога видел дека парот води љубов, им се приближил и почнал да ги снима со мобилниот.

Но, работите заминале во погрешен правец кога 23 годишниот „актер“ го забележал „камерманот“ и го нападнал со безбол палка. Сниманиот маж му го зел мобилниот, но покасно, по барање од полицијата му го вратил, а видеото е избришано.

поврзани објави

Последни објави