fbpx
19.8 C
Skopje

ДЕВОЈКАТА НА НЕЈМАР ВО ЖЕШКО/ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ НА КАРНЕВАЛОТ ВО РИО

АКТУЕЛНО

Ѕвездата на ПСЖ Нејмар сигурно нема да му се допадне стајлингот на неговата девојка Бруна Маркезине на карневалот во Рио де Жанеиро.

И додека Нејмар се подготвува за најтешките можни задачи во Лига на шампионите против Реал Мадрид, неговата девојка ужива на карневалот во Рио.

Тука се би било во ред доколку девојката на Нејмар, Бруна, не се одлучеше да се појави во едно такво провокативно издание. Имено, на неа таа имаше само некое парче облека и повеќе открила отколку што всушност покрила.

Прашање е дали на Нејмар ќе му биде сеедно …

ФОТО БРУНА

ФОТО – Девојката на Нејмар

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -