fbpx
6.8 C
Skopje

Нивес Целзиус го сруши нетот – направи шпага и ги полуде мажите

АКТУЕЛНО

Нивес Целзиус со години ја одржува популарноста и со секси фотографии на Инстаграм на кои главно доминираат нејзините гради.

Меѓутоа, хрватската ѕвезда успеа на друг начин да биде провокативна и да ги запали социјалните мрежи. Овој пат со „шпага“ во гаќички, поза на која можат да и позавидат и професионалните гимнастичарки.

Во коменатирите има воодушевување, но и такви со кои е премината границата на пристојност, на што Нивес веројатно е навикната.

View this post on Instagram

Relaxation 😊

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -