fbpx
11.8 C
Skopje

ФОТО: Заев и Зекири се возат низ Охридското Езеро со глисер

АКТУЕЛНО

Пратеникот на СДСМ, Мухамед Зекири, на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со премиерот, Зоран Заев како се возат низ Охридското Езеро, со глисер.

Заев искористува денови од годишниот одмор во Охрид. Како што соопштија од владината прес-службата, тој одморот го минува со семејството.

 

"The time is always right to do what is right."Martin Luther King Jr.

Posted by Muhamed Zekiri on Sunday, August 5, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -