fbpx
9.8 C
Skopje

За овој гол зборува цел свет: Ова не го можат ни Меси и Роналдо!?

АКТУЕЛНО

Во словенечкото првенство беше виден еден од најатрактивните голови во Европа.

Натпреварот помеѓу Мура и Домжале заврши со резултат 5:1, а четвртиот погодок на домаќините беше вистинско ремек-дело.

Нико Котер изведе мајсторија за која уште долго ќе се зборува…

Погледнете:

 

 

 

Извор: sportski.mk

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -