fbpx
1.8 C
Skopje

Ќе добие втора шанса: Меган Маркл ќе го посети татко и во најголема тајност

АКТУЕЛНО

Меган Маркл ќе отпатува сама, без својот сопруг, а на посетата особено се радува 74-годишниот татко

Ова ќе биде првата средба на таткото и ќерката по неколку месеци. После сè што се случило неколку дена пред нејзината венчавка, но и подоцна кога Томас Маркл не се појавил и на ја однел ќерка си до олтарот, Меган Маркл сепак одлучила да го посети.

Поради непријатната ситуација што настанала кога му ги продал на таблоидот неговите наместени фотографии пред самата венчавка, Томас Маркл наводно излажал дека имал срцев удар и операција, а оттогаш не престанал да дава интервјуа за британските медиуми во кои ја користи секоја прилика за да зборува лошо за ќерка му.

Томас наводно е очаен што неговата ќерка се откажала од него, па затоа најавил дека нема да престане да дава интервјуа и изјави сè додека не се смират повторно. Се чини дека и самата Меган Маркл сфатила дека тоа е многу подобро и попаметно.

Таа се согласила да се смири со татко и’, па затоа одлучила да отпатува во Америка каде што ќе се обиде да ја среди целата ситуација.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -