fbpx
7.8 C
Skopje

Перо Антиќ револтирано му пиша на Шилегов: Ќе ми ги платиш ли сметките за Аутан?

АКТУЕЛНО

Поранешниот репрезентативец Перо Антиќ размислува да му ги испрати сметките за препарати против комарци на градскиот татко Петре Шилегов. Антиќ, кој има 36 години, и е татко на тројца синови, одговорно тврди дека олку комарци никога во неговиот живот немало.

Сакајќи да го избере најдоброто средство за прскање против комарци, Шилегов го промаши летото. Веќе е средина на август, а Град Скопје најави дека утре ќе прска дури вторпат.

Извор: Република

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -