fbpx
7.8 C
Skopje

Елена Ристеска клекна на плажа, се фотна и го раздрма Грчки Миконос (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Една од најзгодните македонски пејачки Елена Ристеска овие денови е на летен одмор во нашето соседство.

Речиси дојде ред и за пејачката да го искористи својот одмор по многуте работни ангажмани, па замина на грчкиот остров Миконос.

Оваа нејзина фотографија предизвика лавина од позитивни коментари на социјалните мрежи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -