fbpx
11.8 C
Skopje

И се дигнало фустанчето од позади без да знае, па ја сликале (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Ова лето во Охрид згодни девојки освен на охридските плажи може да се забележат и по охридското шеталиште. Фотографиите кои „Република“ ги доби од читател се како благослов за машките очи.

Според фотографиите, мора да признаеме дека прекрасни девојки летово уживаат во охридските убавини, посебно со свој уникатен стил на облека.

Мора исто така да се нагласи дека жените особено непријатно се чувствуваат при една ваква случка. Цела среќа, нејзина, што е фотната од позади.

Извор: Пулс 24

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -