fbpx
11.8 C
Skopje

МАНГУП – 58. годишниот Бандерас со дваесет години помлада девојка и нејзината близначка (ФОТО)

АКТУЕЛНО

58-годишниот актер беше придружуван од својата девојка Никол Кимпел. 37-годишната Никол носеше долг црвен фустан и гордо позираше покрај саканиот.

Антонио Бандерас и Никол Кимпел

 

Антонио бандерас и Никол Кимпел

На дел од фотографиите, со нив позира и сестрата близначка на Никол.

Антонио бандерас и Никол Кимпел

 

Антонио бандерас и Никол Кимпел

Антонио и Никол ја започнаа својата врска во 2014 година, кратко време откако тој се разведе од Мелани Грифит.

Антонио бандерас и Никол Кимпел

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -