fbpx
1.8 C
Skopje

Најпознатата турска актерка Шекерезад бремена со второ? (фото)

АКТУЕЛНО

Познатата турска актерка Бергузар Корел и нејзиниот сопруг, актерот Халит Елгенч, деновиве се најдоа во таблоидните вести во медиумите поради наводната бременост на Бергузар или попозната како Шекерезад.

Имено, на социјалните мрежи се појавиja фотографии на кои тие позираат заедно, а на истите таа е облечена во широко тексас фустанче во кое навистина изгледа како трудница.

Дали се крие трудничко стомаче под облеката, засега е непознато, бидејќи тие не се огласиле да потврдат или демантираат.

Инаку, познатата актерска двојка веќе го има синчето Али.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -