fbpx
11.8 C
Skopje

Три знаци утре внимателно – не ви е наклонет денот

АКТУЕЛНО

Риби

Многу сте иритирани од стресот на работа. Опуштете се во домот и пронајдете начини како работите да ги направите попријатни и поудобни, нешто што ќе ви донесе трошоци, но ќе се исплати.

Романтичните моменти со партнерот ќе ве расположат. Можен проблем со системот за варење, внимавајте на начинот на исхрана.

Рак

Ве очекуваат помали проблеми во врска со преговарањето, па сите важни одлуки ќе ги оставите за подоцна.

Посветете им се на финансиите, можни се загуби или некои поголеми непланирани трошоци доколку не реагирате веднаш. На партнерот му се потребни повеќе објаснувања, дадете му ги. Добра здравствена состојба.

Јарец

Доста грешки правите во секојдневните работи. Изложени сте на секојдневен стрес, сакате се да држите строго под ваша контрола.

Послушајте го советот на член од семејството во врска со финансиите или вашата работа. Конечно ја надминувате емотивната криза со партнерот. Чувајте се можни се повреди.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -