fbpx
13.8 C
Skopje

Тамара прексиноќа на Струмичани им приреди огромно изненадување (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Иако е во блажена состојба, Тамара Тодевска е доста активна трудница, а покрај семејните летни патувања, не ги заобиколува ниту настапите.

Вчеравечер таа заедно со својот бенд имаше настап на „Струмица опен фетивал“, а на сцената пред публика донесе едно големо изненадување.

Имено, со микрофон во рака пред струмичани се појави и неодоливата ќеркичка на Тамара, Хана, која за првпат заедно со мама задтана на голема сцена.


Како што тргнала од мали нозе, нема да биде чудно ако и таа биде пејачка кога ќе порасне.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -