fbpx
10.8 C
Skopje

ФАНОВИТЕ ЗАГРИЖЕНИ: Вака пејачката Пријовиќ го прикрива бремениот стомак, но оваа работа не смее никако да ја повтори

АКТУЕЛНО

Пејачката Александра Пријовиќ само два месеци откако стапи во брак објави дека со својот сопруг Филип го очекуваат нивното прво бебе.

Додека медиумите шпекулираат дека пејачката е во третиот месец од бременоста, таа мудро си молчи.

Но, откако Пријовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил прикривајќи го стомакот фановите ја преплавија со позитивни коментари, но и некои загрижувачки поради тоа што таа седи на земја.

-Бремена си уште поубава, се дел од многуте коментари, погледнете.

View this post on Instagram

Last night💃🏻

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -