fbpx
11.8 C
Skopje

Тања Савиќ ја покажа сестрата, обожавателите фасцинирани од сличноста (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Српската пејачка Тања Савиќ по бројните скандали поврзани со неа, не сака многу да зборува за приватниот живот. Пејачката е многу блиска со својата сестра Билјана, а од најновите фотографии кои ги сподели Тања може да се забележи дека двете сестри многу си личат.

– Мојата Бики, напиша Савиќ под една фотографија објавена со нејзината сестра.

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -