fbpx
5.8 C
Skopje

Ги шокираше сите присутни – Лила се појави со гол грб во прозирен фустан и покажа повеќе од потребното (фото)

АКТУЕЛНО

Познатата водителка беше една од гостите на роденденската прослава на сопственикот на „1ТВ“ , Бојан Јовановски, па по тој повод реши да облече фустан кој многу малку препушта на фантазијата.

Со транспарентен фустан, со отворен грб, во комбинација со сандали на висока потпетица и впечатлив црвен кармин, Лила Стојановска ја откри својата сензуална страна.

Како едно од најпознатите тв лица во Македонија, а и жена која служи за пример, особено кога е стилот во прашање, мораме да признаеме дека транспарентниот фустан од кој атрибутите доаѓаат до израз е смел чекор на кој се одлучила водителката.

Како вас ви се допаѓа изгледот на Лила?

Извор: Женски магазин

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -