fbpx
7.8 C
Skopje

Српската “певаљка” Рада Манојловиќ се избламира со стајлингот (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Не е спорно дека српската пејачка Рада Манојловиќ има одлично тело, но дефинитивно треба да се посвети на својот имиџ и да изгради препознатлив стил.

Иако е долго време на српската естрада, Рада не остави некој печат кога е изгледот во прашање.

Досега направи многу модни грешки кои воопшто не и требаа, а овој пат повторно и се случи нешто такво.

Foto: ATA Images

Викендов настапуваше на еден белградски сплав каде се појави во црна транспарентна блуза под која се гледаше градникот, споено со ултра кусо црвено-бело здолниште.

Foto: ATA Images

Нема сомнеж дека мажите од првите редови уживаа во глетката, но оние добро упатените во модата би ја советувале сериозно да си најде добар стилист.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -