fbpx
10.8 C
Skopje

Jа засени и невестата – Лила мешаше со длабокото деколте на свадба ФОТО

АКТУЕЛНО

Нема сомнеж дека ТВ водителката Лила Филиповска е една од највлијателните личности од јавната сцена кај нас.

Без оглед на возраста или полот, луѓето едноставно ја обожаваат нејзината појава, харизма, талент…

Префинета дама која остана константна во работата, а дополнително ја зголеми својата популарност и како инфлуенсер на социјалните мрежи.

Во македонските медиуми ретко минува ден без името на ТВ водителката Лила филиповска да стои во насловите.

Иако самата вели дека подраго и е кога ја има помалку, но со вистинска причина и повод, нејзината појава и активности едноставно привлекуваат внимание за окото на медиумите и јавноста.

Неодамна направи бум со фотографијата на која ја постави на социјалните мрежи во изгледот од роденденот на Боки 13 каде носи транспарентно здолниште под кое се гледа црните танга гаќички.

Лила Филиповска ги собра сите погледи на свадба.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -