5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Колев: Македонските политичари 27 години бегаа од реформи во судството заради лични интереси

Погледнете ја целосната емисија „Анализи и Коментари“ на штипската телевизија „Стар“, каде што гостин беше лидерот на Граѓанско демократската унија-ГДУ, Петар Колев. Првиот човек на ГДУ изнесе голем број интересни ставови.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -