6.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

Се огласи водителката Маријана чиј автомобил експлодираше

Водителката Марјана Мичич се огласи откако денеска во 13 часот и 30 минути нејзиниот автомобил експлодираше среде улица, додека го управувал нејзиниот татко.

Според неофицијални информации на српските медиуми, таткото на водителката летнал во воздух и така се спасил.

– Не беше подметната бомба, кратко демантирала водителката без да дава детали.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -