35.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

Наташа Москва се шета без гаќички, Мики ја покажува со прст – Задруга (ВИДЕО)

Мики Ѓуричиќ и Сузана Перовиќ разговараа пред Белата куќа за неговите емоции кон Ребека, а пчеларот од Купиновo ги откри и своите прогнози за во „Задруга 2“. Мики објасни што прогнозира дека ќе се случува во ова ријалити во следните три месеци. 


„Јас и ребека сосема ќе ја прекинеме комуникацијата, а таа ќе се смува со Миљковиќ, додека Бора ќе најде девојка… – предвидува Мики.

„Мислам дека на Луна и се допаѓа Давид како маж“ – рече тој, додавајќи дека Давид бил добро момче, а потоа Наташа – Москва, која штотуку станата од креветот, излезе надвор по маичкаа без градник и минијатурни шорцеви под кои очигледно не носеше гаќички, што Мики веднаш го забележа.

„Москва една вечер ќе се напие… намести си го шорцот, се ти вири и  ти се гледа. Ти испаднала цупи“ – и рече Мики, а потоа таа почна да си ги мести  шорцевите одзади!„Од напред! Напред намести се“! – сликовито со раката и покажа Мики, а потоа ѝ ја раскажа својата прогноза за неа.

Погледнете го сето ова во видеото:


Извор: Вистина

поврзани објави

Последни објави