5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Сузана Гавазова пушти видео од кое “Боли Глава”

Илјадници „влажни погледи“  на сите оние кои го погледнале најновиот видеоспот на Сузана Гавазова снимен заедно со групата „Балкан бенд“ под наслов „Камикази“, во чии сцени македонската фолк сирена покрај вокалните, во изобилство ги покажува и своите раскошни и бујни, телесни квалитети!


Дефинитивно, новото видео на сексапилната струмичанка и скопските момчиња е „експлозивна комбинација“ во чија презентација Гавазова го дала најдоброто од себе. Својот сугестивен вокал, извајаното тело со сето она што мајката природа ја надарила, па бујната и раскошна пејачка, како и во приказната од видеото: ги лепи гледачите за екранот… Особено оние од посилниот пол!

Дефинитивно, Гавазова со нејзините сочни атрибути е таа која привлекува илјадници „влажни погледи“ и остава исто толку оподзинати усти кога се гледа видеото за „Камикази“, во кое струмичката секс бомба ги засенува дури и далеку помладите девојки кои статираат во спотот.


„Камикази“ во себе содржат микс од поп-фолк звуци со примамлив хитовски рефрен, два усогласени вокали (Александар Тасевски и Сузана) и видео пасторала од еротски гестикулации, движења и танци на  разголената фолк ѕвезда. Со еден збор, музичка, секси рапсодија која ги дразни сите сетила. Да се наежиш… по цело тело!


Дефинитивно дуетската песна и особено видеото за неа се експлозивна комбинација на бендот и певицата од која „паѓа вилицата“!

Погледнете го спотот за „Камикази“, кој гарантирано ќе посакате да го вратите уште неколку пати:

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -