Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж

0
1

Позната српска пејачка Јелена Карлеуша вчеравечер била фотографирана како излегува од ресторан во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж.

Позната српска пејачка Јелена Карлеуша вчеравечер била фотографирана како излегува од ресторан во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж.

Можеби ќе ве интересира: Да не беше Душко ќе немав за леб: Карлеуша со шокантнта сума за гардеробата

Во емисијата „Ѕвезде Гранд Специјал“ Јелена Карлеуша откри дека досега потрошила вртоглава сума на пари за нејзините ексцентрични модни комбинации кои ги менува на секое снимање на музчкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Откако сум во продукцијата, а тоа се веќе четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Саша Поповиќ, рече Јелена .

Карлеуша во една прилика откри и дека без сопругот не би имала пари за лeб бидејќи сè што ќе заpaботи троши на гардероба.

Сите пари ги трошам на модни паричиња. Душко е задолжен да ги плаќа сметките. Сакам скaпи работи. Ќе ја видам цената и ако е cкапо, знам дека е квалитетно, рече пејачката.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here