fbpx
34.8 C
Skopje

ФОТО: Џејсон Стејтам конечно ќе добие свој наследник

АКТУЕЛНО

Популарниот актер Џејсон Стејтам и неговата поубава половина, супермоделот Роузи Ханингтон-Вајтли се на пат да станат родители.

Ова го обелодени Роузи, одкако на Инстаграм постави фотографија, на која таа позира на бикини. Таа во описот на фотографијата напиша „Многу сме среќни да споделиме со вас, јас и Џејсон очекуваме бебе“.

Џеисон Стејтам и Роузи се во врска околу седум години, поточно од 2010 година.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -