ВИДЕО: Ќерка и се јави сред емисија во живо и упати прашање до мајка и

0
3

Во емисијата за реалното шоу „Задруга“ водителката Душица Јаковлевиќ доби неочекуван повик па остана во неверување откако како гледач директно во живо се вклучи нејзината ќерка Ангела. Еј мама Ангела е, вели таа откако се вклучи во живо.

Водителката откако не слушна убаво за кого се работи ја смири публиката и внимателно слушаше.

-Сакав да те прашам каде е кремата за комарци? Ја праша ќерката водителката која неконтролирано започна да се смее.

Потоа таа и одговори дека не знае и ја запраша нејзината ќерка зошто не спие во 2 часот наутро? По што и порача дека ќе се разберат кога ќе се врати дома.

Целото видео можете да го погледнете во продолжение.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here