10.8 C
Skopje
Friday, April 19, 2024
Платено политичко рекламирање

ВИДЕО: Вистински ХИТ – кучињата им се нафрлија на полицајците, кои дојдоа во домот на Катица Јанева

Како што може да се види, кучиња во еден момент ги нападнаа и лаеја по полицајците кои стоеја пред кучата на обвинителката, пишува Слободен Печат

Додека македонската јавност под будно око го пратеше апсењето на специјалната обвинителка Катица Јанева, заради аферата „Рекет“, камерите забележаа една интересна сцена.

Како што може да се види, кучиња во еден момент ги нападнаа и лаеја по полицајците кои стоеја пред куќата на обвинителката.

Да потсетиме, Јанева е уапсена по налог на Обвинителството за организиран криминал за злоупотреба на службената позиција и противправно стекнување на околу 5.000 евра.

Целата вест и ВИДЕОТО може да ги погледнете на СЛОБОДЕН ПЕЧАТ (клик).

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави