5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Дафина Стојаноска со поддршка за Мицкоски: Само МАКЕДОНИЈА и ВМРО се вечни, се останато е епизода

Само МАКЕДОНИЈА и ВМРО се вечни. Сѐ останато е епизода. И секој има можност да ја одбере и одигра својата улога во неа. А, единствено народот е тој кој суди и пресудува за улогите и епизодите.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -