fbpx
16.8 C
Skopje

ВИДЕО: Сестрите Кардашијан љубоморни една на друга

АКТУЕЛНО

Од неодамна стана дизајнерка и ја претстави својата колекција на фармерки „Good American“. Меѓутоа, Клои навистина беше многу нервозна поради своето модно деби.

Во епизодата во „Чекор со Кардашијан“ која се емитува во недела, Клои откри: „Откако мојата партнерка Ема ме извести дека мораме да продаваме одредена колекција на фармерки, многу сум нервозна. Се плашам дека нема да можам да ги исполнам очекувањата на своите инвеститори и бизнис партнери“, се пожали таа.

Таа исто така призна дека е многу натпреварувачки настроена кон својата помлада сестра Кајли.

„Навистина, како Кајли продава стотина парчиња за само 3 минути? Јас стварно не се натпреварувам со неа, но јас од секогаш бев познатата дебела сестра и сега не сакам да ме памтата како сетсрата која пропадна“, изјави таа.

Што уште кажа за својата сестра и за својот нов бизнис, погледнете тука:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -