15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Димитриевски: На кои јазици пишува на банерот зад Јолевски од вчерашната прослава во МО?

Пратеникот од СДСМ, Максим Димитриевски на својот профил на фејсбук прашува до кога политичарите и функционерите од ВМРО-ДПМНЕ ќе ја замајуваат и манипулираат јавноста со платформи и квазипатриотизам?

https://www.facebook.com/maksim.dimitrievski/posts/10209168015058200?pnref=story

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави