fbpx
19.8 C
Skopje

СЈО најави прес конференција за утре

АКТУЕЛНО

Специјалното јавно обвинителство утре во 12 часот ќе одржи прес конференција, информираат од таму.

Засега нема други детали за што точно е биде прес-конференцијата.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -