fbpx
28.8 C
Skopje

Заев до Никола Попоски: Согласно дискусијата вие би биле добар ЛИДЕР на опозицијата

АКТУЕЛНО

Лидерот на СДСМ и мандатар Зоран Заев во своето обраќање од собраниската говорница му се обрати на Никола Попоски велејќи дека согласно неговата дискусија од претходно, би бил добар ЛИДЕР на опозицијата.

Согласно дискусијата би биле добар лидер на опозицијата.“

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -