30.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2024

Џенифер Лопез ги покажа бујните гради и го „запали“ интернетот!

Џенифер Лопез е една од најпосакуваните жени на светот. Американската пејачка која пред десетина дена наполни 48 години, објави нова секси фотка на Инстаграм.

Џеј Ло ги истури своите бујни гради, а за своето ново селфи беше „наградена“ со повеќе од милијон лајкови.

Џенифер навистина изгледа како милион долари, не е ни чудо што нејзините фотки прават „хаос“ на интернет.

поврзани објави

Последни објави