30.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2024

ВИДЕО ВАКОВ ГРАБЕЖ НЕ СТЕ ОЧЕКУВАЛЕ: Слон запре камион и почна да…

Возачите на камиони во Индија често се соочуваат со разни проблеми, но ова што му се случи на возачот од видеото спаѓа во категоријата „верувале или не“. Имено, еден гладен слон го запре целиот сообраќај, откако начека камион натоварен со компири среде пат, и откако провери што пренесува, му се допадна ’стоката’ и почна да јаде.

 

Извор: Таратур 

поврзани објави

Последни објави