fbpx
19.8 C
Skopje

Груевски: Утре ќе ја презентираме нашата визија, нова ера за Македонија

АКТУЕЛНО

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на социјалната мрежа Фејсбук соопшти дека утре партијата ќе ја презентира новата визија, новата ера за Македонија.

-Утре во 20 часот во спортскиот центар Борис Трајковски, ќе ја презентираме нашата визија, новата ера за Македонија! Почнува ново утро, доаѓаат нови победи! Подобри денови за граѓаните. Имаме одлични програми, читајте ги внимателно и направете ја разликата!, пишува Груевски на Фејсбук.

Утре во 20 часот во спортскиот центар Борис Трајковски, ќе ја презентираме нашата визија, новата ера за Македонија!…

Posted by Nikola Gruevski on Thursday, September 21, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -