32.8 C
Skopje
Tuesday, July 16, 2024

ФОТО: Бизарна смрт – се возеше топлес преку прозорот и удри во бандера крај патот

Русинката Наталија Борисовна Бородина, на возраст од 35 години за време на одмор во Домениканската Република го загуби трагично својот живот.
Бородина загинала на бизарен начин откако во топлес издание, излезена од прозорот се возела со автомобил, а притоа играла.
Во еден момент удрила во бандера крај патот која што не ја видела и паднала во бесознание. Веднаш била пренесена во болница од страна на нејзината пријателка Ивана Боирачук, која патем возела и се снимла.
Но на веќе починатата Бородина и немало спас бидејќи имала тешки повреди.

поврзани објави

Последни објави