fbpx
20.8 C
Skopje

ПО ПОБЕДАТА: Македонците во Загреб пеат „Едно име имаме“ „Излези момче право на тераса“ (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Нашите Македонци во Загреб одиграа машки, играа од срце и победија со 25:24 над тимот од Словенија.

ВИДЕО од прославата по победата на Македонија

Posted by Pogled.mk on Saturday, January 13, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -