fbpx
24.2 C
Skopje

МАЛИОТ БУЦКО ДО ИДОЛОТ ОД НАПОЛИ: ЌЕ ДРЖАМ ДИЕТА АКО ГО ОСВОИТЕ СКУДЕТО

АКТУЕЛНО

Се вика Умберто и е хит на социјалните мрежи во Италија. Последно од него е пораката до идолот Инсиње на кој му порачува дека ако го освојат скудетото, ќе држи диета. Ти се колнам му вика, а го игра и популарниот танц од Папу Гомез.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -