29.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

ОД ФУДБАЛЕРОТ Е ПОСТАРА 11 ГОДИНИ, НО ИЗГЛЕДА ФАНТАСТИЧНО: ОВА Е СОПРУГАТА НА ЗЛАТАН ИБРАХИМОВИЌ

Парот има два сина, Максимилијан и Винсент. Првиот е 11 години, вториот 9 години.

Во август минатата година Златан Ибрахимовиќ беше на летување во Сен Тропе со своето семејство, а со себе го зема и менаџерот Раиола, со кој е неразделен.

Сепак, во тоа друштво не доминираше славен фудбалер, туку неговата сопруга Хелена Сегер, која со 46 години, после две породувања изгледа бомбастично, што можете да видите на фотографиите.

ФОТО

поврзани објави

Последни објави