fbpx
20.8 C
Skopje

БУРНО ВО СЕМЕЈСТВОТО НА РОНАЛДО: СОПРУГАТА ЛЕТАЛА КОН БОЛНИЦА ЗА ДА МУ УКАЖАТ ПОМОШ НА …

АКТУЕЛНО

Според англиските и шпанските медиуми, вистинска драма се случувала пред неколку дена во семејството на Кристијано Роналдо. Имено, како што пишуваат медиумите, неговата сопруга буквално летала кон болница за да му се укаже помош на еден од малите близнаци.

 

Во текот на истиот ден таа постирала фотографија од целото семејство на социјалната мрежа Инстаграм каде што тие седат во опуштена атмосфера, по што се претпоставува дека се поминало во најдобар ред.

Кристијано Роналдо со семејството

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -