fbpx
5.8 C
Skopje

НИШТО ОД РАЗВОДОТ: Северина му честиташе роденден на сопругот и ги разнежни сите, а еве што му порача (фото)

АКТУЕЛНО

Севрина Којиќ и Игор Којиќ стапија во брак во ноември 2015 година.

Популарната пејачка постојано објавува фотографии на социјалните мрежи на кои позирајќи со сопругот порачува дека нивниот брак е полн со љубов и среќа но и дека тие се создадени еден за друг. Сепак, вчера имаше посебна причина да сподели нивна заедничка фотографија до која напиша коментар за саканиот полн со емоции.

-Од кога те познавам верувам во ангелите… Прекрасно е да се биде твоја…Ти благодарам за се што си…Среќен роденден, среќо моја“, напишала Северина.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -