fbpx
-4.2 C
Skopje

Најчевска: Штетникот Иванов треба кривично да одговара и да биде отстранет од политичката сцена

АКТУЕЛНО

Фејсбук статус на Мирјана Најчевска:

Иванов дефинитивно треба кривично да одговара: за ширење омраза, за поттикнување на насилство, за злоупотреба на службената должност, за мамење во вршење на служба, за …

Човекот е навистина штетник од невидени размери и треба да биде отстранет од политичката сцена во најкраток можен рок.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -