fbpx
11.8 C
Skopje

Вучиќ со саркасастичен одговор по повод македонскиот референдум: Нема да работам против својот народ! (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Еве што мисли српскиот претседател за ова прашање. (на 27 минута во видеото)

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -