fbpx
9.8 C
Skopje

Паника во Бечичи: Туристи виделе ајкула во морето, полицијата трага по неа

АКТУЕЛНО

Припадници на Секторот на граничната полиција го проверуваат морето, по пријавата од турист кој тврди дека во морето во Бечичи видел ајкула.

Закупците на плажите се предупредени да обрнат додатно внимание.

Полицијата работи на пронаоѓање на ајкулата.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -