fbpx
9.8 C
Skopje

ГО ПРИФАТИ ПРЕДИЗВИКОТ: Нов видео дуел меѓу Сергеј Варошлија и Стефан Лазаров

АКТУЕЛНО

Откако видео пародијата на Стефан Лазаров стана популарна, голем број на коментари на социјалните мрежи беа да гостува во емисијата на 1ТВ.

На бројните реакции му одговори Сергеј Варошлија, кој што не само што го пофали со зборовите „браво“ туку и го покани во емисија, денеска во 17:30 часот.

Стефан Лазаров на тоа одговори дека ја прифаќа поканата и ги повика своите пријатели да гледаат.

Прифаќањето го направи и со видео доказ, еве го видеото што го објави на својот фејсбук профил.

Ја прифаќам поканата од Sergej Varoshlija, утре 17:30 1ТВ . Гледајте 😂

Posted by Stefan Lazarov on Wednesday, August 8, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -