5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Скопје и се е можно – падна 6 илјади евра бакшиши во оваа кафана

Пејачката Андријана Костадиновска добила бакшиш 6 илјади евра. Во изјава за медиумите, таа вели дека била шокирана, но дека веројатно им ја погодила песната на гостите, а како што може да се види на видеото подолу, банкнотите од по 500 евра ги добива на песната „Милионерче”.

Таа вели дека со парите планира да си купи нов автомобил.
Па богами за тие пари и може да се купи добар автомобил. Се разбира на старо.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -