7.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Анастасија Ражнатовиќ ограбена на Миконос – Еве што е украдено

На тазе пејачката и се случи непријатност пред крајот на летувањето.

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе поминаа две недели на Миконос, а на крајот на одморот им се случи непријатност.

View this post on Instagram

Micky we hurt you 🔥

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Со неколку пријатели изнајмија голема луксузна вила, но во неа провалиле крадци неколку дена пред нивното заминување за Белград.

Од вилата однеле се што затекнале.

За среќа, Анастасија не носела вреден накит и многу готовина, но на една од нејзините другарки и го украле скапоцениот часовник „Ролекс“, пишува српски Свет.

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -