5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ФОТО Гори стан во Карпош

Попладнево изби пожар во зграда во скопската населба Карпош, според фотографија што ја објави Слободен печат.

Како што јавуваат читатели на весникот, гори стан во зграда на улица Никола Тесла.

Две пожарни возила во моментов го гаснат пожарот.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -