7.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Боки 13 и Сергеј Варошлија уживаат на Миконос (ФОТО)

По отвореното студио во Охрид, Бојан Јовановски и Сергеј Варошлија уживаат на Миконос. Боки на својот инстаграм профил објави неколку фотографии.

Дали Миконос ги привлече Бојан и Сергеј поради добрата забава или пак „ловат“ модни погодоци и катастрофи ќе дознаеме во некоја од наредните емисии на модниот полицаец.

Извор: Топ Вести

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -