5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Не се дава на годините: Лепа Брена грми во костим за капење (фото)

Лепа Брена дефинитивно важи за една од оние жени за кои годините не претставуваат никаков проблем.

Освен што е енергична на настапите и се однесува како помладите колешки, таа всушност и така изгледа барем кога е физичката форма во прашање.

На голо око се гледа дека е згодна и негувана жена, но сега се расоблече и во костим за капење, па убаво може да се види нејзината фигура.

Она што го забележаа особено припадниците на посилниот пол, се нејзините згодни и долги нозе.

Уверете се и самите од приложеното.

View this post on Instagram

La kampanela👍😍🙋‍♀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -