fbpx
11.8 C
Skopje

После многу години се дозна причината поради која Карлеуша се разведе од милионерот Карич

АКТУЕЛНО

Во септември 2004 година, пејачката Јелена Карлеуша се омажи за бизнисменот Бојан Кариќ.

Сепак брачната среќа не траеше долго, така што тие беа разведени по три месеци живот заедно. По разводот, медиумите се занимаваа со причината за разводот, а некои медиуми објавија дека бракот заврши, бидејќи Јелена, наводно, го измамила Бојана со телохранителот на задното седиште на Хамер.

По распадот на првиот брак на Јелена, многумина рекоа дека таа се омажи за Кариќ заради корист, на пејачката беше многу повредена.

– Секој што ме познава знае како е за мене да ми се постави такво прашање дали се омажив од љубов или не. Многу сум пониженаа поради бракот со Бојан, само затоа што доаѓа од богато семејство. И тие не знаат дека јас на подарок одговарам со два подароци. Но, тоа е одамна, не му замерувам на Бојан и неговото семејство за ништо, заборавив сè грдо и им посакувам само добро. Јас сум во прекрасен брак со еден човек којшто многу го сакам, кој застана и застана покрај мене кога беше многу тешко, со кого имам деца и на кого сум горда! – неодамна рече Јелена Карлеуша.

Денес е венчана со фудбалерот Душко Тошиќ, со кого има две ќерки, а Бојан е во брак со Маша Кариќ со кого има близнаци. Инаку, Маша е сестра на пејачката Јована Николиќ, која е во брак со бизнисменот Марко Мишковиќ.

Погледнете ги сликите во галеријата како изгледа Бојан денес.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -